Teenused

Luminec pakub kõiki valgustite ja valguslahendustega seonduvaid teenuseid tootearendusest elektritöödeni.

Projekteerimine & valgustusdisain

Pakume projekteerimisteenust, kattes kogu projekteerimise tsükli, kontseptsiooni loomisest kuni projekti koostamiseni. Meie professionaalidest koosnev meeskond töötab oodatud lõpptulemuse nimel kogu protsessi käigus kaasates vajadusel spetsiifiliste lahenduste teostamiseks oma ala spetsialiste ka välismaalt.

Komplekteerimis-
teenus

Pakume valgustite komplekteerimisteenust muutes partneritele tootmisprotsessi võimalikult lihtsaks. Komplekteerimist ja detailide ühildamist teostavad oma ala spetsialistid, mis tagab terve protsessi vältelt kvaliteetse lõpptulemuse. Vajadusel hoolitseme ka kogu tarneahela komponentide logistika eest, pakendame lõpptoote ning tarnime selle ka soovitud sihtpunkti.

Tootearendus

Lisaks oma toodete arendamisele loome igapäevaselt lahendusi ka paljude disainerite, arhitektide ja ehitajatega. Kogu arendusprotsess jälgib tellija soove, et leida lahendus, mis vastaks täpselt ootustele. Tuginedes meie meeskonna oskustele, teadmistele ning kogemustepagasile, oleme valmis arendama ja tootma väga erinevaid valguslahendusi ning vajalikke valgusteid.

Alustame algusest

Arendusprotsessi kõige olulisem osa on vajaduste väljaselgitamine. Seejärel saame valida sobivad komponendid, luua joonised, teostada 3D simulatsioonid ja valgusarvutused. Pärast digitaalset tööd liigume edasi reaalse füüsilise prototüübi ja tootenäidiste valmistamiseni. Iga Lumineci arendatud tootel on olemas kogu vajalik dokumentatsioon ning garanteeritud funktsionaalsus.

Naudime väljakutseid

Töötame igapäevaselt tuntud ettevõtetega üle maailma ja teame kui oluline on võimalusterohkus. Seepärast pakume lahendusi erinevate tootmismahtude ja materjalidega töötamiseks – metallist ja plastikust, klaasi ning puiduni.

Tootmine

Toodame valgusteid ja valgustite komponente erineva suurusega partiide tarvis. Samuti saad Lumineci hoolde jätta seeriatootmise, kus meie ülesandeks on ka komponentide ladustamine. Kogu tootmisprotsess on juhitud konkreetsetest soovidest lõpptulemuse osas. Pakume LED-tehnoloogial põhinevaid valgusteid ja valguslahendusi erinevate materjalide, suuruste, värvide, juhtimisviiside ning kinnitustega. Kasutame vaid parima kvaliteediga tunnustatud kaubamärkide komponente.

Vana on uus

Lisaks tootmisele pakume vanematele valgustitele ka retrofit lahendusi, kus asendame olemasoleva sisu LED-tehnoloogial põhinevaga, tuues juhtmestiku ja juhtimise koos valgustuslahendusega tänapäeva.

Elektritööd ja paigaldus

Teostame kõiksugu elektritöid, kilpide ehitust ja valgustite paigaldust. Meie meeskonnas on üle 10 aastase kogemusega elektritööde spetsialistid, tänu millele suudame tagada kvaliteetse tulemuse ka kõige keerulisemate tööülesannete täitmisel.

Turvavalgustuse seadistus

Luminec meeskond on nii Saksamaal kui mujal välja koolitatud üles seadistama ja hooldama kõiksugu erinevaid turvavalgustussüsteeme. Oleme pädevad töötama Wireless-, datakaabli- ning keskakusüsteemidega.