Kõik projektid
1028

WoHo 2 äri-ja eluhoone

Välisvalgustus | Erilahendused
Aasta — 2018
Klient — EKE Real AS
Tellija — Nordecon Betoon OÜ. OÜ Mapri Ehitus

Tallinna kiirelt arenevale tuiksoonele kerkiv WoHo kvartal on uut suunda näitav elu- ja ärikeskkond, kus põimuvad kaks elu lahutamatut poolt- kodu ja töö.

Kvartal koosneb kahest 14- kordsest eksklusiivsest kõrghoonest ja ühest 500 – kohalisest parkimismajast, mis moodustavad omavahel tänu arhitektide poolt loodud unikaalsele rohealale täiusliku terviku.

Kvartali esimene, erilise sisekujundusega kõrghoone on välja renditud Eesti suurimale telekommunikatsioonifirmale Telia, kus töötab igapäevaselt üle 1400 targa inimese.

Teise hoone bürooruumide rentnikuks on maailma vallutav Eesti IT ettevõte Pipedrive. Lisaks asuvad maja viiel ülemisel korrusel luksuslikud hoolikalt läbimõeldud planeeringuga 49 korterit. Viimastes on kasutatud vesipõrndaküttesüsteemi ja tubade kõik aknad on lihtsasti avatavad. Terrassidelt ja avaratest akendest saab nautida lummavaid panoraamvaateid kogu linnale ja merele.

Ledshop OÜ’l on hea meel olla Nordecon Betoon OÜ ja OÜ Mapri Ehitus ametlik partner WoHo 2 Fassaadivalgustuse teostamisel alates projekteerimisest kuni paigalduseni.

Fotod: www.nobe.ee