Üldvalgustid

Luminecist leiad laia valiku erinevaid LED-valgusteid tööstus- ja büroohoonetesse – soovidele ja vajadustele vastavad profiilvalgustid, moodullae valgustid, siinivalgustid allvalgustid ja palju muud.

Seotud
tooted

Kasutame üldvalgustuseks nii omatoodangut kui ka usaldusväärsete ja tunnustatud partnerite tooteid.

Profiilvalgustid

Profiilvalgusteid saab paigaldada tasapinnale, süvistatult ja riputustrossidega soovitud kõrgusele. Valikus ka võimalus, kus valgus edastub profiilist nii üles kui ka alla.

Moodullae valgustid

Moodullagedel on võimalik kasutada LED-paneele, mis on hea valik igale äripinnale. Puhaste joonte ja minimalistliku disainiga valgustid sobivad lakke kui valatult.

Siinivalgustid

Siinivalgustite kasutusvõimaluste mitmekülgsus tähendab, et valgusteid on võimalik kasutada nii üld- kui ka kohtvalgustuseks.

Allvalgustid

Süvistatud allvalgustid sulavad interjööriga märkamatult ühtseks tervikuks, pinnapeale kinnitatavad allvalgustid mõjuvad aga kauni aktsendina.

Karniiside valgustid

Karniiside valgustamiseks kasutame led-ribasid ja alumiinimuprofiile, et luua valguslahendus, mis sobib täpselt vajadustega.

Mööblivalgustus

Mööblisse sobiva valgustuse loomiseks kasutame samuti peamiselt alumiinimprofiilide ja LED-ribade kombinatsiooni, mis annab laiad kasutusvõimalused erinevateks lahendusteks.