Casambi juhtimissüsteemid

Valgustuse lahutamatu osa on ka selle juhtimissüsteem. Kui arendatud lahendused muutuvad keerulisemaks ja seinalülitist enam ei piisa, pakume tunnustatud Soome ettevõtte Casambi Bluetooth tehnoloogial põhinevaid süsteeme, mida on võimalik lihtsasti juhtida nutiseadmetest.

Tutvu Casambi tootevalikuga

Casambi mobiilne rakendus tagab kõik vajalikud juhtimisvõimalused

 • Grupeerimine

  Valgustite grupeerimine Casambi rakenduses töötab samamoodi nagu rakenduste grupeerimine nutiseadmes. Pärast grupeerimist saab kõiki rühma kuuluvaid valgusteid juhtida korraga. Gruppi avades saab selle liikmeid juhtida ka ükshaaval.

 • Stseenid

  Erinevate olukordade jaoks on võimalik luua erisuguseid valguslahendusi. Mitme valgusti korraga juhtimiseks piisab ühest puutest, et luua täiuslik õhkkond igaks olukorraks. Üht valgustit saab kasutada mitmes stseenis.

 • Liikuvad stseenid

  Liikuvad stseenid on sellised, kus valgus hajub sujuvalt ühest stseenist teise. Liikuvaid stseene saab seadistada nii, et see läbib liikumistsükli ühe korra või jääb tsüklit kordama. Iga stseeni kestust ja stseenidevahelist hajumisaega saab määrata.

 • Galerii

  Casambi ainulaadne galeriifunktsioon teeb juhtimise veelgi täpsemaks. Tehes valgustatavatest ruumidest pilte või laadides rakendusse üles põrandaplaani, saab sellel märkida valgustite asukohad. Pildid ilmuvad seejärel rakenduse galeriis, kus saab otse valgustile vajutades seda juhtida.

 • Valguse värv

  Casambi pakub põhjalikku värviseadistusvõimalust. Valgustitootja võib eelnevalt seada piirangud Casambi Ready valgusti värviulatusele. Värve saab rakenduses hõlpsasti muuta, lemmikvärve on võimalik salvestada värvipaletti.

 • Värvustemperatuur

  Casambi pakub ka põhjalikku kontrolli värvsustemperatuuri üle. Valgustitootja võib eelnevalt seada piirangud Casambi Ready Tunable White valgustile, et see kuvaks Casambi rakenduses õigeid näitajaid. Kasutaja saab valgusti värvsustemperatuuri muuta, libistades sõrmega valgusti ikooni kohal.

 • Päevavalgusandur

  Juhtimislahendus võimaldab päevavalguse korral vähendada tehisvalgust, et tagada parima kvaliteediga valgustus ja vähendada energiatarvet. Päevavalgusandur mõõdab valgustihedust ja saadab valgustatuse näitajad võrgustikku. Andurid võivad olla nii eraldiseisvad kui ka valgustitesse integreeritud.

 • Kohalolekuandur

  Casambi valgustusjuhtimissüsteem toetab liikumisandureid, et säästa energiat, lülitades valgusteid sisse vaid siis, kui neid vaja läheb.

 • Juhtimishierarhia

  Casambi juhtimishierarhia võimaldab koostööd manuaalsete valgustijuhtimisseadmete nagu rakendus, lülitid ja nupud ning automatiseeritud seadmete nagu andurid ja taimerid vahel.

 • Kalender ja taimer

  Stseene ja liikuvaid stseene on võimalik seadistada sobivaks päevaks või kellaajaks. Kõik Casambi komponendid peavad ajaarvestust.

 • Päikesetõus ja päikeseloojang

  Casambi komponendid arvutavad kasutaja ajavööndi ja asukoha põhjal kohaliku päikesetõusu ja -loojangu kellaaja. Kui Casambi soovib asukohta teada, kasutab rakendus ajutiselt GPSi, et leida, kus mobiilseade parajasti asub.

 • Gateway

  Gateway funktsioon võimaldab Casambi komponendi kaugjuhtimist. Võimalik on juhtida Casambiga ühitatud valgusteid ja muuta võrguseadistusi.

 • Skaleeritavus

  Casambi süsteem on skaleeritav ehk sobib ühtmoodi hästi nii ühe ruumi kui ka suurte hoonete lahendusteks. Casambi lahendus põhineb võrgustikel, mille arv ei ole piiratud. Casambi võimaldab sisse või välja lülitada korraga mitut võrgustikku või stseene, mis hõlmavad valgusteid eri võrgustikes.

 • Sünkroniseerimine

  Casambi süsteem korrastab iseennast ja on pidevas sünkroonis. Taolises võrdse jaotusega sümmeetrilises arhitektuuris võib üks lüli jääda ühenduseta, kuid jõuab teistele uuesti järele.

 • Elemendid

  Elementide funktsioon aitab Casambi kasutajatel luua ainulaadseid ettevõttepõhiseid lahendusi ja tooteid Casambi süsteemis. Arendatavate toodete hulgas võivad olla kardinad, uksed või mistahes releedega varustatud seade – kasvõi kohvimasin. See funktsioon võimaldab valgusteid juhtida mootoritega.

 • Parameetrid

  Parameetrid on tootja spetsifikatsioonid mingisuguse valgusti kohta. Parameetrite hulka kuuluvad LED-versioon, voolutarve, draiveri versioon, temperatuur ja muu info. Neid näitajaid saab lugeda ja vajadusel muuta, kui määrad teatud parameetrile uue väärtuse ning salvestad selle.

 • iOSile ja Androidile

  Casambi äppi saad kasutada pea igast nutiseadmest, sest see on saadaval nii iOSile kui ka Andoidile. Kirjuta lihtsalt App Store’i või Google Playsse Casambi.