Kõik tooteseeriad

HAMK tööstusvalgustid

Lumineci poolt arendatud ja Eestis toodetud HAMK LED-tööstusvalgusti on loodud vastu pidama kõige keerulisemates tingimustes. Ilmastikukindluse tase IP65, löögikindlus IK08 ning töökindlus temperatuuridel -40°C kuni +45°C loovad valguslahenduse, mis tagab pikaajalise efektiivse valgustuse igasse lao- või tööstushoonesse.

Loodud tööstushoonetele


 • Niiskus-, tolmu- ja põrutuskindel
 • Vastupidavad detailid
 • Kuni 7-aastane garantii
 • Kõrge efektiivsus ≥ 160 lm/W
 • Oodatav eluiga 100 000 h
 • Tasuvusaeg ~2.5 aastat

Vaid parima kvaliteediga komponendid

 • Alumiiniumist kere

  Hea soojusjuhtivusega 6063-T6 alumiiniumist keredetailid on kaetud anoodikihiga, mis jahutab ja tagab valgusti pika eluea.

 • LED-elemendid

  Kasutame USA tootja LUMINUS absoluutsesse tippu kuuluvaid LED-elemente.

 • Toiteplokid

  MEAN WELL toiteplokid on ühed maailma kõige hinnatuimad, olles usaldusväärsed ka keerulistes olukordades.

Töökindlus

Kuna LED-tehnoloogia põhineb pooljuhtdioodidel mängib jahutus olulist rolli efektiivsuse ja eluea puhul. Efektiivselt toimiva ning kauakestva LED-valgusti ehitamise võtmeks on kiibile piisava jahutuse tagamine. Valgusti kõiki detaile enda küljes kandev põhiprofiil on loodud LEDide omadusi arvestades.

Eestis toodetud

HAMK valgustid said alguse Tallinnas aastal 2014, kui mõistsime vajadust kvaliteetse tööstusvalgusti järele. Sellest hetkest oleme oma valgustit koos LED-tööstuse edasiminekutega ka järjepidevalt arendanud.

Täna kasutatavad HAMK valgustid on kolmandast seeriast. Võime kindlalt väita, tegemist on väga kvaliteetse tööstusvalgustiga, mida toetavad kliendid, faktid ning laboritulemused.

Erilahenduste võimalused

Pulbervärvitud kere

Eriti vastupidava pinnaviimistlusega HAMK valgustid sobivad näiteks galvaanika töökodadesse happeliste aurude kaitseks, põllumajandusse ammoniaak- ja metaangaaside kaitseks või mere äärde, kus soolasuse tase õhus on kõrge.

Kaitsevõrk

Erinevate füüsiliste vigastuste eest suurema kaitse tagavad valgustid on hea lähendus näiteks spordisaalidesse.

Lisakorpus

Lisaklaasi ja -korpusega HAMK mudelitel on võimalik klaasi vahetada valgustit lahti võtmata. Ideaalne lahendus ruumidesse, kus tingimused on tavapärasest ekstreemsemad, näiteks haavli- või liivapritside lähenduses.

Süvistatav valgusti

Tasapinda või lakke süvistamiseks valmistame ka süvisäärega lahendusi. Ääre värvi saab klient vastavalt soovile ise valida.