Coreshine lineaarsed valgustussüsteemid

Coreshine LED-valgusteid on lihtne paigaldada ja need nõuavad minimaalselt hooldamist. Kõrge efektiivsus 170 lm/W muudab selle ideaalseks valgustiks kauplustele, laududele, kontoritele või tootmishoonetele.

 • Coreshine A-sari

  A-sarja valgustid on eriti nõudlikule, perfektsust ja efektiivsust otsijale kliendile, kellele on toote esteetiline välimus oluline. A-sari sobib eelkõige esinduskaupluste, kontorite ja tootmispindade valgustamiseks.

 • Coreshine S-sari

  S-sarja valgustid on optimeeritud valgustamise ja hinna tasakaalu leidmisele kohtades, kus disain ei ole niivõrd tähtis. Järeleandmisi on tehtud korpuse materjalis, valgusviljakust kompromiteerimata. S-sari on ideaalne lahendus just lao ja tööstuspindadele.

Praktiline disain

Unikaalne disain valgusti kerel tagab ilusa viimistluse ja funktsionaalsed võimalused kinnitamiseks. Valgustit saab riputada, klambriga kinnitada, lineaarsüsteemis jätkata või ühendada siiniga. Valgustitel on madalad paigaldus- ning minimaalsed hoolduskulud ja tänu LED-tehnoloogiale on need ülimalt energiasäästlikud.

Valgustit pakume erinevates standardmõõtudes, mis algavad poolest meetrist ja lõpevad nelja meetriga. Saadaval on kolm värvitooni – valge, hõbe ja must. Vastvalt kliendi vajadustele on pakkuda ka erineva valgusvihu nurgaga 25-140° ning ühe- ja kahesuunalise asümmeetriaga optikaid.

 • LED-tehnoloogia

  Valgusti põhineb tehnoloogial, mis kasutab LEDide ehk valgusdioodidega mooduleid. Tehnoloogia on tänapäeval kõige efektiivsem ja vastupidavam variant valgustite ehitamisel.

 • Kvaliteetne valgus

  Kõrge värviedastusindeks ei moonuta värve. Lisaks puudub liiteseadmetest tulenev värelus, mida inimsilm ei pruugi esialgu näha, aga mõju avaldub peavalu, väsimuse ja nägemise halvenemise kaudu.

 • Palju võimalusi

  Coreshine A-, ja S-sarja tooted on saadaval mitmetes valgustoonides, alates soojastvalgest (3000K) kuni külmvalgeni (6000K).

 • Madal energiatarbivus

  Võrreldes luminofoorvalgustitega tarbib LED kuni 3 korda vähem energiat. Klassikaliste hõõglampidega võrreldes on vahe ligi 10-kordne!

 • Minimaalsed hoolduskulud

  LED-valgustus ei vaja paigaldusele järgnevalt korrapärast hooldust ega valguselementide vahetamist. Piisab vaid tolmu valgustitelt pühkimisest.

 • Täpselt sobiv

  Valgusarvutuste kaudu on võimalus leida parim lahendus just sinu ärile.